O nas
Stanisław Piwoński
Szymon Mroczkowski

Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy interesują się filmem i fotografią od 7 lat. Nasze młode umysły pełne są nieskończonych pomysłów, które realizujemy z wypiekami na twarzy. Dla nas praca to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, ale również sposób na spełnianie marzeń i realizowanie pasji.
Z dumą możemy powiedzieć, że każdy nasz klient jest w 100% zadowolony z efektów naszej pracy. Współpraca z nami to gwarancja perfekcyjnego wykonania usługi i otrzymania wyjątkowych filmów i zdjęć, które przyciągają uwagę i wyróżniają się na tle konkurencji.
Jesteśmy otwarci na różnorodne zlecenia i nowe wyzwania, ponieważ kochamy rozwijać się i poszerzać swoje umiejętności. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - każde zadanie traktujemy jako unikalne wyzwanie, które chętnie podejmiemy. Skontaktuj się z nami, a pokażemy Ci, jak wyjątkowe mogą być Twoje projekty!

Poznajmy się! Zapraszamy do sekcji pytań i odpowiedzi poniżej.

Na jakim obszarze prowadzicie działalność?
Działamy na terenie Trójmiasta, za dodatkową opłatą wykonamy zlecenie również poza nim.

Jak długo działacie Państwo na rynku?
Na rynku komercyjnym działamy 2 lata, natomiast fotografią i filmem jako pasją zajmujemy się już od ponad 8 lat.

Ile trwa realizacja zlecenia?
Neptun Shots wyróżnia się na tle konkurencji bardzo szybkim czasem realizacji zleceń. Czas oczekiwania wynosi maksymalnie trzy miesiące.

Czy jest możliwość wystawienia faktury?
Tak, jest taka możliwość. W takim przypadku podana cena usługi jest netto.

W jaki sposób zdjęcia/film są dostarczane do klienta?
Zazwyczaj korzystamy z nowoczesnych narzędzi przekazu takich jak Dysk Google, czy film na Youtube. Jeśli jest potrzeba, możemy również dostarczyć produkt na pendrive lub nawet wywołać go na płycie CD.

Gdzie można śledzić aktualne wiadomości o Neptun Shots?
Aktualne informacje znajdą Państwo zawsze na naszym Instagramie @neptunshots.

Jakim sprzętem Państwo dysponują?
Pracujemy na profesjonalnych aparatach pełnoklatkowych, wspomaganych gimbalem, dronem, statywami, mikrofonami, monitorami podglądowymi oraz zestawem świateł stałych i błyskowych. Posiadamy również zestaw nagrywarek obrazu, oraz złącz do streamingu online.

na jakich serwisach świadczą państwo usługi?
Działamy na serwisach Fixly oraz Oferteo.
Poznaj opinie naszych klientów: